top of page

Satış Kargo ve İade

Nasıl sipariş verebilirim?
Ana sayfanın sağ üst köşesindeki arama satırından kitap adı, yazar, ISBN, anahtar kelime seçerek aramayı gerçekleştirdiğinizde sonuçlar tarih sırasına göre sıralanmaktadır.

Kitabın detay bölümünden sepete ekleyip alışverişe devam edebilir veya alışverişi tamamlayıp ödeme sayfasına gidebilirsiniz.

Üye iseniz üyeliğiniz üzerinden, değilseniz üye olmadan devam edebilirsiniz.

Teslimat Bilgileri bölümünde Kişisel Bilgilerinizi doldurup ödeme aşamasına geçebilir, kredi kartı ya da havale seçeneklerinden size uygun olanı seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Havale / EFT Bilgilerimiz;
İsim – Soyisim: KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK
   Bankası – Şube:  Hesap No.-IBAN : TR

Hediye olarak göndermek isterseniz; Kişisel Bilgiler bölümüne göndermek istediğiniz kişi bilgilerini, faturamı farklı adrese gönder seçeneğini seçip kendi bilgilerinizi girip ödeme aşamasına geçebilir, kredi kartı ya da havale seçeneklerinden size uygun olanı seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Pandemi süreci nedeniyle verdiğiniz siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilip, kargo takip numaranız maille size iletilir. Sokağa çıkma kısıtlamalarının uygulandığı günlerde verilen siparişler, kısıtlama bitiminde en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.
------ adresinden) size iletilen takip numaranızla siparişinizi takip ediniz.
Hafta Sonu verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

Hatalı sipariş verdiğiniz takdirde;
İade süresi 14 gündür. Kargo gönderimi müşteriye aittir. Ürün faturası, asıl nüshanın ön yüzünde yer alan Ürün İade Formu doldurularak, ürün ile birlikte KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK depo adresine gönderilmelidir. Ürünün/ürünlerin  teslim edilmesinden sonra Mesafeli Satış Sözleşmeleri Yönetmeliği’nin 15. Maddesinin “ç” bendi uyarınca, ürün ambalajının, paketinin, bandının ve benzeri koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde, cayma hakkı kullanılamaz.

Teslimattan kaynaklanan problemler;
Kargo teslimat sırasında ürün kontrolü yapılıp fiziki hasar mevcut ise paket kargo firmasından teslim alınmamalıdır. Kargo firmasından ürün teslim alındıktan sonra fiziki hasarlı ürün iadesi işlemi yapılamamaktadır.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK’a bildirilmelidir. KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK en kısa sürede yeni bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Üretim-Basım Hatası varsa;
Kargo gönderimi KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK’a aittir. Ürün faturası, asıl nüshanın ön yüzünde yer alan Ürün İade Formu doldurularak, ürün ile birlikte KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK depo adresine gönderilmelidir. İade ürün KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK adresine ulaştığında, hatasız bir kopyası ile değiştirilecek veya 7 gün içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilecektir.

İade Adresi:
KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK

Üyelik Giriş Sipariş

bottom of page