ANLATICI
                   %100 Düpedüz Öykü dergisi                     


ANLATICI.

Anlatanlar, anlatmayı sevenler ve dinlemekten, okumaktan büyük haz alanlar için ne sihirli kelimedir.

Kafekültür edebiyat dergilerinin %100 düpedüz öykü dergisi ANLATICI işte bu tutku için çıktı 2019 solnlarında: 9'u olağan 3'ü özel yılda 12 sayı hedefiyle..

ANLATICI, daha önce bu sayfalarda duyurduğumuz üzere ilk profesyonel, satışlı "e-dergi"si. Yani okurlar kendi tabletlerinde e-okuyucularında ve bilgisayarlarında, satın alarak okuyabilecekler ANLATICI'yı düzenli olarak. Hem de en düşük tek haneli fiyatlara.

ANLATICI'da neler var?

Öncelikle hikâye, masal, fabl, mesel, nesir-şiir, anlatı gibi öykü türlerini kategorik olarak ayıran bölümler mevcut.

ANLATICI'da kimler yazıyor?

Tüm dünya. Ve de Türkiye. Türkçe.

ANLATICI'ya nasıl sahip olacağız?

Sahip olmayı hem satın alma, edinme, abonelik hem de destekleme ve arka çıkma olarak düşündük, derdimizi ifade ederken. ANLATICI e-dergiyi, e-kitap satılan güvenlikli ve yaygın tüm e-kitap satış platformlarından rahatlıkla edinebileceksiniz. .


ANLATICI basılı olacak mı?

Abonelik dışında ANLATICI'nın basılı formuna erişmek ne yazık ki bir süre mümkün olamayacak. Basılı periyodik yayınlama zorluklarının, yayın serüvenlerinin ortalama yaşamlarını fazlasıyla düşürdüğü günümüzde sanırız uzun süre yaşamak istediğimiz için bizi hoşgörürsünüz. 

ANLATICI aboneliği nasıl olacak?

iletisim@kafekultur.com adresine derhal bir e-posta atarak kişisel bilgilerinizi gönderebilir ve aboneliğinizi başlatacak işlemlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Şimdilik bildiğimiz bunlar değilse de söyleyeceğimiz bunlar gibi görünüyor. Lüten sayfanın altındaki bilgileri takip edin

Hedefleri ve gerçek edebiyat genleri olan dergiler az bulunur, çok okunur ve hep hatırlanır.

Anlatıcı onlardan biri ve en yenisi, zamanla en iyilerinden olacak, söz veriyoruz. Lütfen önce canlandırın ve yaşatın bu Anlatıcı'yı.

 

anlatici.com


Hızlı abonelik

Sadece e-dergi olarak tüm e-kitap satış platformlarında okurlarıyla buluşacak olan ANLATICI'nın gelen yoğun istekler üzerine basılı sunumuna ancak abonelik yoluyla sahip olmanızı tüm zorluklara rağmen sağlayabileceğiz. Promosyonları, özel sayıları ve hediyeleri hariç yılda 9 sayı çıkacak olan ANLATICI'nın yıllık abone bedeli kargo ve basım ücretleri de dahil toplam 129 TL. :

129 TL bedeli aşağıdaki banka hesabına havale yapıp dekontu şu adrese iletebilirsiniz aboneliğinizin başlangıcı için: 
 iletisim@kafekultur.com

IBAN TR5600 0670 1000 0000 7105 1008 Halil Gökhan Yiğitler

>> ANLATICI dergisine KREDİ KARTI vb basit dijital hizmetlerle ulaşmak için TIKLA